Sebeobrana pro ženy

Během semináře, který trvá pouhé čtyři hodiny, vám ukážu, že i žena se může ubránit, když ví, jak na to. Přitom není třeba umět ovládat desítky hmatů a úderů a ani nerozhoduje, jestli jste drobná, jakou máte kondici či kolik je vám let. Sebeobrana je v zásadě jednochuchá – pokud se dělá chytře a spráně.

O kurzu

Ukážu vám snadné postupy, jak se aktivně bránit v případě napadení a jak překonat strach a nebýt pouhou obětí. Pokud víte, že se umíte bránit, je to z vás také cítit. To samo o sobě snižuje pravděpodobnost, že si vás útočník vybere jako cíl útoku.

Probereme také, jak přepadení předcházet a jak nebezpečnou situaci správně vyhodnotit. Naučíte se reálné sebeobraně. Zjistíte, že se můžete ubránit i mnohem většímu a silnějšímu útočníkovi.

Dozvíte se, jak použít k sebeobraně běžné věci, jako je obyčejná propiska, časopis nebo deštník. Naučím vás, jak použít hlas jako zbraň.

Na závěr si nabyté znalosti a dovednosti budete moci vyzkoušet v modelových situacích. Veškerá možná rizika s vámi do detailu proberu.

Co vám ukážu

  • Jednoduché sebeobranné postupy
  • Jak takticky použít pepřový sprej a jiné běžné věci
  • Kde jsou na těle citlivá místa
  • Jak se v případě napadení bránit a co využít ve svůj prospěch

.

Cena semináře

Cenu zjistíte vyplněním poptávkového formuláře, nebo na uvedených kontaktech.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Chci se zúčastnit semináře

Chcete absolvovat seminář? Vyplňte prosím tento poptávkový formulář, nebo mi zavolejte či napište e-mail.

E-mail:

mds-kv@seznam.cz

Telefon:

+ 420 725 188 607

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů